Kemikaalidevaba terrassilaud harjatud mänd 28x120x4200mm "kivipuu"Tootekood: 114344

8.20 JM / 34.44 TK

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

JM

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Tootenäidised asuvad järgmistes osakondades: Mustamäe, Tartu

Aureskoski
Mõõtmed (TK)
28 × 120 × 4200 mm
Puuliik
Mänd
Profiil
PHL
Töötlus
Harjatud
Kaubamärk
Aureskoski
  • Kauakestev
  • Kemikaalidevaba
  • Hooldusvaba
  • Looduslähedane
  • Märjalt ei ole libe

Kivipuu puit valmistatakse looduslähedaste meetoditega ja hoolikalt valitud Soome männist. Valmistamisel ei kasutata kemikaale, mis võiksid tundlikku nahka ärritada. See toode sobib hästi välisterrassidele ning -voodriks. Umbes aasta möödudes muutub Kivipuu puit päikese mõjul ilusaks halliks.

Õigesti paigaldatuna on Kivipuu puit väga ilmastikukindel. Pind tõrjub mustust ja vett ning tänu sellele on toode vastupidav ja ilus paljudeks aastateks. Kivipuu puitu pole vaja õlitada ega muul viisil töödelda. Paigaldamise ajal tuleb lõikepinnad töödelda spetsiaalse puidukaitsevahendiga.

Kivipuu on äärmiselt tulekindel. Kasutatud materjalide tõttu muutub puit kivisarnaseks, mis kaitseb seda efektiivselt põlemise eest. Kivipuul on puittoodete tulekindlusklassi B, s1 ja d0 sertifikaadid.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
2125.2 JM
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
5-15 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal