Menüü

Aureskoski

Siseviimistlus, terrass

Põhjamaa kvaliteet

Aureskosken Jalostetehdas Oy kuulub Tammisto Gruppi,mille juured ja väärtused on seotud Soome metsa ja puiduga. Aureskoski Jalostetehdas Oy alustas Aureskoski veskeid 2013. Aureskoskel on viis hööveldamisliini, sõrme pikendusliin, kapi joon ja kaks pinnatöötlusliini, mis võimaldavad puitmaterjali kõrgelt väärindada. Lisaks on neil ribaveski ja kuivatusmaht. Tehase tootmisliine on nüüdseks veelgi arendatud, mis võimaldab teha viimistlust ka kõige nõudlikemate klientide toodetele.

Viimistluslaud AURE

On üks osa traditsioonilisest sisekujundusest. Pinnatöötlusega puuvalmis lauad annavad hea võimaluse luua esinduslikke seina- ja laepindu. Osadel toodetel olev peitnaelutamiseks mõeldud profiil võimaldab varjata naelapead ja saavutada puhta puitpinna.

AURE terrassilaud

On hea värvikindlus ja neid käsitsetakse kontrollitud tingimustes, mis tagavad toote püsiva kvaliteedi. Pinna vastupidavust mõjutavad paigalduskoha mehaanilised ja ilmastiku pinged.

AURE põrandalaud

Ajalugu ulatub 1970. aastatesse. Pideva tootearenduse kaudu kantakse hoolt selle eest, et tooted oleks nii kvaliteetse pinnatöötluse kui paigaldatavusega. Tänu servasulundile on kao protsent minimaalne. Mikrokalded servasulundites lihtsustavad paigaldamist ning annavad viimistletud tulemuse.    

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal