Emotion Walls

Dekoratiivsed seinapaneelid

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Emotion Walls tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://emotionwalls.com/kollektsioonid/

Tooteportfelli kuuluvad:

EmotionWalls OÜ tooted on 100% looduslikest materjalidest, keskkonnasõbralikud, efektsete lahendustega seina– ja laekatte käsitööna valmistatud dekoratiivplaadid. Paneele võib kasutada nii eraruumide, kui ka avalike ruumide kaunistamiseks. Suurem osa toodetest sobivad ka sauna. Seinapaneele võib paigaldada nii siseruumidesse, kui ka välisfassaadi.

Oma toodangus kasutab EmotionWalls enamjaolt erinevaid väärtuslikke lehtpuid, mida rahva seas kutsutakse sageli „väärispuiduks“. Hetke tootevalik sisaldab 20 eriilmelist toodet 8 erinevast puiduliigist.

Võimalik on valida tamme, saare, pähkli, vahtra, kirsi, oliivi, kase ja termotöödeldud puidu dekooriga seinapaneelide vahel. Kõik tooted on pinnaviimistluseta. Lisaks on võimalik tellida erinevaid pinnaviimistlusi – õli, peits, lakk, tuletõke. Seda soovitatakse juhul, kui toodet kasutatakse määrduvates või UV-kiirguse eest kaitset vajavates kohtades.

emotionwalls
Siseviimistlus