Bauroc > Plokid, sillused

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid bauroc tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://bauroc.ee/tooted/bauroc valmistab poorbetoontooteid, pakkudes kõrgetasemelist ja kaasaegset ehitusmaterjali – autoklaavitud poorbetooni, mille tootmine ja kasutamine on keskkonnasõbralik ja säästlik. Tooteid arendatakse ja täiustatakse, valikut (nomenklatuuri) laiendatakse, kusjuures alati on tagatud toodete omaduste stabiilsus ja loodushoidlik (loodust säästev) tootmine.

bauroc toodete toorained on peeneksjahvatatud kvartsliiv, portlandtsement, lubi, looduslik kips, vesi ja alumiiniumpulber. Tooted on asbestivabad. Oma tugevuse saavutavad tooted autoklaavimisprotsessi käigus ja on seega koheselt kasutatavad (ei vaja järelkivinemist). Poorbetoontooteid valmistatakse bauroc tehases erinevate tihedustega. Plokke valmistatakse keskmise kuivtihedusega 300 kg/m³, 375 kg/m³, 425 kg/m³, 535 kg/m³   ja 575 kg/m³ ning silluseid ja paneelid keskmise kuivtihedusega 500 kg/m³. See tagab toodetele erinevad tugevus- ja soojusisolatsiooni omadused.

bauroc plokk:
Erinevate ehitusplokkide veeimavuse võrdluskatse:
bauroc ELEMENT vaheseinaplaadi paigaldamine:
bauroc ECOTERM+ plokkide paigaldamine:
bauroc MURFOR COMPACT:


Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal