Imprest

Ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidutooted

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Imprest tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

http://www.imprest.ee/ET/Imprest on Baltimaade juhtiv ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatoodete tootja ja turustaja.

Imprest toodab ja müüb laias valikus erinevaid süvaimmutatud puittooteid järgnevates tootegruppides:

  1. postid ja latid
  2. mänguväljakud
  3. aiandustooted

Lisaks pakub Imprest immutusteenust.

Toormaterjal pärineb 100% Eesti metsadest ja selle päritolu on kontrollitud. Imprestile on omistatud FSC® (FSC-C001675) (Forest Stewardship Council) nimeline tarneahelasertifikaat, mis tõendab, et toodang pärineb heaperemehelikult majandatud metsadest. Kõik Impresti mänguatraktsioonid vastavad Euroopa ohutusnõuetele ja kannavad CE märki. Lisaks on klientide soovil täiendavalt sertifitseeritud paljud tooted ka TÜV poolt.
Premium sarja postide valmistamine

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data02/virt54050/domeenid/www.puumarket.ee/htdocs/wp-content/themes/puumarket/single-brand-gallery.php on line 13
Imprest-Logo.jpg

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data02/virt54050/domeenid/www.puumarket.ee/htdocs/wp-content/themes/puumarket/single-brand-gallery.php on line 38
Aed