Owens Corning > Sindelkatused

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Owens Corning tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

 

http://www.sindelkatus.ee/

Owens Corning bituumensindlid on kvaliteetsed ja vastupidavad. Lisaks on see ainuke Euroopas pakutav materjal, mis on töödeldud spetsiaalse vahendiga vetikakasvust tuleneva värvimuutuse vastu. Materjali eeliseks on ka pikem eluiga ja vastupidavus ilmastikule. Mineraalsete graanulitega kaetud ja välistemperatuurile vastupidava bituumenkihiga sindlid tagavad katusekonstruktsiooni niiskuskindluse. Struktuurse tugevuse sindlitele tagab klaasfiiber armatuur.

Tegola kärgmustriga katusekattematerjalile annab tootja annab 15. aastase garantii. Saadaval on pruuni, punast, rohelist, halli ja musta tooni materjali. Lisaks on pakkuda ka pruuni tooni telliskivi mustriga (4-tab) bituumensindlit ning ka laastulist bituumensindlit nimega Master P, millele tootja annab 30. aastase garantii ning mis on saadaval pruuni ja tumehalli tooni.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal