Menüü

Knauf

Kipsplaadid, segud

Kvaliteet, ohutus, innovaatilisus

Knaufi tooteid ostes on kliendi käsutuses alati uusimad tehnoloogiad, hoolduslahendused ning ehitustööde käigus kasutatavad seadmed ja tööriistad. Knauf pakub kompleksseid lahendusi, sest kõik konkreetse töö jaoks vajalikud materjalid on võimalik saada ühelt ja samalt tootjalt.

Knauf pakub seinte, vaheseinte, lagede ja põrandate kuivehitussüsteeme, kips- ja lubitsementkrohve pealekandmiseks käsitsi või mehaaniliselt; eriti tulekindlaid materjale Knauf FireBoard ning kinnituselemente ja metallprofiile. Sellised Knaufi tooted nagu plaatimissegud, vuugitäitematerjalid, silikoonid, ehitus- ja olmekeemia on mõeldud kõige laiemale tarbijaskonnale.

Tugev kaubamärk

Tänu toodete heale kvaliteedile ja omavahelisele sobivusele on Knaufi toodangu järele suur nõudlus kogu maailmas. Ka Eesti ja teised Baltimaad ei ole seejuures erand. Ettevõtte toodangut kasutades võib olla kindel ehitatud objektide ja konstruktsioonide kvaliteedis, ohutuses ja vastupidavuses. Knaufi suur tootevalik ja hea kvaliteet võimaldavad lahendada kõige keerulisemaid ülesandeid, mis on seotud soojus- ja heliisolatsiooni ning kaitsega tule ja niiskuse eest.

Knauf teadvustab endale kvaliteetsete, ökoloogiliste, väärtuslike ja ohutute toodete olulisust, mistõttu pakub ta tänapäevaseid ehitusmaterjale ja -süsteeme A-st kuni O-ni – eri suuruse ja kasutusalaga plaate ning spetsiaalsete omadustega ehitustooteid. Neid on mugav ja lihtne kasutada nii professionaalidel kui ka neil, kes hakkavad tegema esimest remonti oma elus.

Knauf annab võimaluse leida ökonoomseid ja moodsaid lahendusi nii uusehitistes kui ka vanemates hoonetes, kus tuleb teha ulatuslikke ümberehitustöid. Knaufi tooted on stabiilne garantii sise- ja välistööde kvaliteedile – need tagavad hoonete viimistluse mitmekesisuse, praktilisuse, meeldiva välimuse ja keskkonnasäästlikkuse, samuti võimaldavad need vähendada teie kulusid ruumide viimistlemisel kõige optimaalsemate konstruktsioonide ja tänapäevaste tehnoloogiate abil.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

Kergseina sisenurga vormistamine Knauf paberlindiga

Pahteldamine kergpahtliga Knauf Fill & Finish Light pahtlirulli abil

Knauf AQUAPANEL® Cement Board Indoor siseseinte paigaldamine

AQUAPANEL® Cement Board Outdoor paigaldamine

Kuidas pahteldada seina? Kipsplaadi vuukide pahteldamine

Kuidas vältida seintel ja lagedel pragusid?

Kruntimine enne krohvimist

Tsementpõrandaplaatide AQUAPANEL® paigaldamine

KNAUF pahtlid – ühenduste pahteldamine

Knauf Perlfix- Kipsplaatide kinnituskips

KNAUF MP 75 - Kipsmasinkrohv

Knauf Kipsplaadid

Knauf DANOLINE jätkusuutlikud akustilised laed

Knauf Mosaiikkrohv

KNAUF ADIT - Akustiline paigalduskomplekt

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal