Isoplaat > Ehitusplaadid

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Isoplaat tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

ISOPLAAT kaubamärki kandvad pehmed isolatsioonpuitkiudplaadid on paljude kasutusvõimalustega looduslikud ehitus- ja soojustusmaterjalid. ISOPLAAT toodete õigel kasutamisel saab sooja, helikindlama ja "hingava" seina-, lae- või põrandakonstruktsiooni nii uutes kui ka remonditavates majades. Plaatide poorne struktuur annab soojapidavuse ja helisummutusvõime.

ISOPLAAT jaguneb: 

  • isolatsiooniplaadid - kasutatakse siseruumides seina-, lae- ja põrandakonstruktsioonides lisasoojustamiseks, heli summutamiseks ja konstruktsiooni jäikuse tõstmiseks.
  • tuuletõkkeplaadid - kasutatakse hoonete välisseinte, lagede ja katuste konstruktsioonides tuulttõkestava, soojustava ja jäikust tõstva elemendina.
  • põrandaplaadid - kasutatakse kõvade ja kuivade aluspindade puhul põrandakattematerjali (parkett, laminaatparkett) all. Põrandaplaadid tasandavad aluspinna väiksemaid ebatasasusi, summutavad käimisel tekkivat sammumüra ning muudavad põranda soojemaks.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal