Schiedel > Moodulkorstnad

Puumarketist on tellitavad kõik Schiedel tooted ja lahendused. Soovitud lahenduse leidmisel Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://www.schiedel.com/ee/tooted/

Schiedel on Euroopa juhtiv energiasäästlike korstnasüsteemide tootja, mis pakub lisaks korstnatele ka uuenduslikke kütte- ja ventilatsioonisüsteeme.

Tooteportfelli kuuluvad:

Ettevõtet tuntakse eelkõige kvaliteetsete ja vastupidavate terviklahenduste ning kõrgetasemelise klienditeeninduse poolest.

Plokk-korstnad - tuleohutud ja vastupidavad

Isokern moodulkorstna elementplokk on kerge ja lihtsalt paigaldatav. Isokern moodulkorsten on terviklahendus, sisaldades kõiki elemente, mis on vajalikud kvaliteetse korstna ehitamiseks. Korsten sobib igasuguse küttekoldega, kui küttematerjaliks on puu.

Rondo Plus on turvaline ja vastupidav korstnasüsteem. Elementplokke saab hõlpsalt töödelda ja paigaldus on lihtne. Rondo Plus sobib eramajade, paarismajade, rivimajade, saunade ja suvilate ahjudele, kaminatele, keristele, küttekateldele jne.

Metallkorstnad - roostevabad ja lihtsad paigaldada

Schiedeli Saunakorsten on lihtsalt paigaldatav terviklahendus, mis on testitud süsteemina ning mis omab kehtivatele euronormidele vastavat CE-märgistust. Sobib ühendamiseks saunakeristega, mille ühendustoru läbimõõt on 115-120 mm.

Kerge keraamiline moodulkorsten Kerastar sobib hästi kaasaegse ehitusstiili ja sisustusega, samas on ta ka suurepäraseks lahenduseks vanasse majja uue küttekolde ehitamisel. Kerastaris on ühendatud keraamilise korstna kestvus ja vastupidavus metallkorstna kerguse, lihtsuse ning nägusa välimusega. Kerastar koosneb keraamilisest isostaatpressitud sisetorust, seda ümbritsevast soojaisolatsioonikihist ja välisest roostevabast teraskestast.

Permeetri väliskest on tsinkkattega terasplekist, mis on värvitud mustaks. Saadaval 130 ja 150 mm siseläbimõõduga. Sobib kõikidele tahkel kütusel töötavatele kütteseadmetele (ahjud, kaminad, pliidid ja saunakerised) kuivade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600ºC.

ICS on 3-kihiline topeltseinaga metallist moodulkorstnasüsteem, mis koosneb sisemisest kõrgekvaliteedilisest roostevabast suitsutorust, tulekindlast Superwool-villast isolatsioonikihist (25 või 50 mm) ning välisest roostevabast terasest kestast. Sisemise suitsutoru valmistamisel on kasutatud 0,6 mm paksust roostevabast terasest markeeringuga 316L/1.4404, väliskest on tehtud roostevabas terasest 304/1.4301 ning sise- ja väliskest on omavahel isoleeritud kõrgekvaliteedilise Superwool-isolatsioonivillaga.

Prima Plus on kõrgekvaliteedilisest 316L roostevabast terasest valmistatud üheseinaline korstnasüsteem seinapaksusega 0,6 mm. See on mõeldud kasutamiseks telliskorstna suitsulõõri sisetoruna nii renoveerimisel kui ka juhul, kui kütteseadmest või muudest asjaoludest tulenevalt on korsten ette nähtud töötama märjas töökeskkonnas. Prima Plus sobib kõikidele standardsetele õli- ja gaasi keskküttekateldele märgade töötingimuste reshiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni 450 8C või lühiajaliselt kuni 600 8C.

TecnoFlex on kahekihilise seinaga painduv suitsutoru, mis on mõeldud olemasoleva renoveeritava telliskorstna suitsulõõri sisemiseks vooderdamiseks. Suitsutoru on valmistatud kõrgekvaliteedilisest 316L roostevabast terasest paksusega 0,12 mm. TecnoFlex sobib kõikidele standardsetele õli-, gaasi- ja kombineeritud kütusega kütteseadmetele, mille suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600º C.

Schiedel on esimene korstnasüsteemide tootja Euroopas, kes on saanud ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi. 
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal