Delta > Aluskatted

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Delta tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

http://www.lektar.ee/

Delta aluskattematerjale kasutatakse katustes ja seintes põhikonstruktsioonide kaitseks. Hingaval aluskattel on hea veeauru läbilaskevõime hoonele sobiliku sisekliima tagamiseks ja samas suurepärane niiskuskindlus ehitise ja tema konstruktsioonide kaitsmiseks väljast tulevate sademete eest.  Paigaldamine on lihtne ja kiire. Aluskatte võib paigaldada otse soojustusele (tuulutusvahesid ei ole vaja jätta), see on kergesti lahtirullitav ja piisavalt rebenemiskindel ka paigaldamisel esinevatele ajutistele koormamistele.

Hingav aluskate LEKU Vent on valmistatud kolmekihilisena. Alumine polüpropüleenist kiudkanga kiht talub hästi mehhaanilist koormust ja annab aluskattele tugevuse. Teine kiht on difusioonile avatud ja samas vettpidav polüpropüleenkile. Ülemine kiht kaitseb vettpidavat kilet kahjustumise eest paigaldamise ajal ja tugevdab aluskatet tervikuna mehhaaniliste koormuste talumiseks ekspluatatsioonis.

LEKU-Kond aluskattel on alumine pool kaetud niiskust siduva viltja kihiga, mis takistab võimaliku kondensvee voolamist ja selle tilkumist soojustusse. Aluskate on valmistatud kihilise ehitusega polüetüleenist, tänu millele on saavutatud hea tõmbetugevus ja mehaaniline kestvus. Kasutatakse tuulutatavates katuse- konstruktsioonides, kus lisaks välistele niiskusoludele on võimalik ka kondensvee teke.

Leku-Pe aluskatet kasutatakse tuulutatavate katuste puhul, kus väga korraliku aurutõkke abil hoone põhikonstruktsioonides on välistatud kondensvee tekkimise võimalus, samuti mitteköetavates hoonetes.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal