Menüü

WOODMOOD

Höövelpuit, viimistletud puit

Kõrgväärindatud höövelpuit

Woodmood on rahvusvaheline kõrgväärindatud höövelpuidu bränd, kes toodab klassikalist maitseka disainiga Põhjamaisest kvaliteetsest puidust materjali.

Efektsed sisevoodrilauad

Woodmood Rustik tootesarja iseloomustab värvitud rustikaalne saepinnaga töötlus, täispuidust voodrilauda on ideaalne kasutada sisetingimustes. Rustik sisevoodrilaudu on viimistletud spetsiaalse töötlusega 6 värvitoonis.

KONTRAST tootesarja iseloomustab värvitud vanutatud viimistlus. Täispuidust voodrilauda sobib kasutada sisetingimustes. Voodrilaud sobib nii uutesse hoonetesse kui ka vanade hoonete renoveerimiseks ning paigaldada võib nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Dragon on dekoratiivse reljeefse pinnaga voodrilaud, mis lisab interjööri põneva efekti. Dragon on inspireeritud jaapanipärasest puidu põletamise tehnikast. See on loodud kaasaegset tehnoloogiat kasutades: spetsiaalse stantsiga surutakse muster puidupinnale ning kaetakse 3 kihi värviga.

WAX voodrilauda iseloomustab skandinaaviapärane helevalge viimistlus, mis on kergelt läbipaistev. Laua pind on siidjalt sile ja matt. Täispuidust voodrilauda sobib kasutada sisetingimustes. Voodrilaua pind on sile ja hööveldatud ning vahaga poleeritud.

Rustikaalsed põrandalauad

OLD SAW on kerge saemustriga tööstuslikult viimistletud põrandalaud, mis on saadaval kolmes erinevas värvitoonis. Old Saw loomulikult kulunud välimus lisab siseviimistlusse omapära ja rustikaalsust.

ARKTIK tootesari on tööstuslikult viimistletud, põrandalauad on saadaval kahes erinevas värvitoonis. Materjali loomulikult kulunud välimus ja dekoratiivne puidumuster lisab siseviimistlusse omapära.

Vastupidavad ja eriilmelised välisvoodrilauad

Täispuidust värvitud välisvoodrilaud VIKING sobib kasutamiseks hoonete välisviimistluses. Voodrilauaga sobib katta nii uute hoonete fassaade kui ka renoveerida vanu hooneid, suur eeltöö on Sinu eest juba ära tehtud ning lauad on kohe paigaldamiseks valmis.

FERROUS tootesari on valmistatud lehisest, mis on välistingimustes äärmiselt vastupidav ning ilmastikukindel. Puitu on toonitud raudsulfaadi ja pigmendi seguga, mis annab puidule kohe vanutatud hallika Old Look tooni ning kaitseb puitu bakterite ja seente mõju eest.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

Video of Woodmood RUSTIK interior panelling installation.

Video of Woodmood Dragon exterior cladding installation.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal