Thermory välitooted > Termotöödeldud terrassi- ja voodrilauad

Puumarket on Thermory ametlik edasimüüja Eestis.

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Thermory tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://thermory.com/et/

Thermory kataloog

Thermory kataloog

Thermory terrassi- ja voodrilauad

Thermory terrassi- ja voodrilauad


Thermory pakub termotöödeldud puidust terrasse, sise- ja välisvoodrit ning põrandat.

Tooteportfelli kuuluvad:

Terrassilauad:
Thermory terrassilaudade vastupidavus ja ilmastikukindlus on saavutatud tänu termotöötlusele – tulemuseks on ökoloogiliselt puhas alternatiiv kemikaalidega immutatud puidule. Termiliselt töödeldud puit ei hallita ega mädane. Regulaarne õlitamine tõstab terrassilaua pinnatugevust ning lisab eksootilise jume paljudeks aastateks.

Voodrilauad:
Thermory termotöödeldud puit ei juhi soojust, sobides seetõttu ideaalselt nii voodrilauaks kui ka fassaadi välisviimistluseks. Tänu vastupidavusele väliskeskkonna mõjudele on regulaarsel õlitamisel garanteeritud ka pikaajaline elegantne välimus.  Tootevaliku eksklusiivseimad profiilid on valmistatud termosaarest ning nende paigalduseks on olemas nii pool- kui ka täispunn profiile. Lisaks on võimalik laudu paigaldada ka klamberkinnituse abil. Thermory valikus on saadaval nii sae- kui ka höövelpinnalised lauad.

Põrandalauad:
Termopuidust põrandalaudade eripäraks on stabiilsus, vastupidavus ning termopuidule omane luksuslik tume värvus, mille läbiv ühtlane toon ei lase pinnakahjustustel silma riivata. Õlitamine ning lakkimine toovad esile puidu kauni struktuuri ning rõhutavad aastaringide mänglevat mustrit veelgi. Puidumustri rõhutamiseks on võimalik lauad viimistleda ka vanutamistehnikaga (nö harjamine).  Termotöötlus võimaldab toota ka eriti laiu põrandalaudu. Thermory põrandalaudade eksklusiivseimad pärlid on 190 mm ja 245 mm laiad põrandalauad.  Lai toonivalik ning kolm erinevat sorteerimisalust võimaldavad sobilikke lahendusi nii modernsesse kui ka maamaja stiilis interjööri.

Abivahendid paigalduseks ja viimistluseks:
Igale Thermory termopuittootele on välja töötatud sobivaim klambrilahendus ning sinna juurde kuuluvad kruvid: Termosaare toodete puhul pakub Thermory kvaliteetseid roostevabast terasest kinnitusklamberid. Lisaks terasest klambritele on pakkuda laiematele terrassilaudele ka musta pinnakattega klambreid. Termomänni terrasside paigaldamiseks on aga musta värvi plastikklambrid. Universaalne lahendus, mis sobib nii okas- kui ka lehtpuu terrasside paigaldamiseks on TENI klamber. Innovaatline ning äärmiselt lihtsa paigalduslahendusega klambersüsteem võimaldab kiire ja veatu terrassipaigalduse.

Mosaiikplaadid:
Thermory Decor mosaiikplaadid toovad termotöödeldud puidule omase soojuse ja luksusliku tumeda tooni ka ruumidesse, kus ehk tavapärasest niiskem: vannituppa ja kööki. Sobilik kasutada nii seina- kui põrandapinnal. Decor mosaiikplaadid on saadaval kahes toonis: intensiiv termotöötluse läbinule on omane tume šokolaadikarva toon ning keskmiselt termotöödeldu on seevastu mahedam, pähklikarva. Mänglema lööb ruumipinnad just mosaiikplaatidele omane tihe muster: valikus nii ruut- kui ristkülikkattega plaadid. Decor mosaiikplaatide paigaldus on sarnane keraamilistele mosaiikplaatidele.

Terrassilauad:Põrandalauad:Voodrilauad:
Piltide autor: Thermory
Ülal