Menüü

Thermory välistooted

Termo­töödeldud puit

Termopuit - loomulik ja ajatu ilu

Thermory on maailma suurimaid termopuidu ja saunamaterjalide tootjaid, luues ehtsast puidust lahendusi, mis kujundavad väärtusliku ja jätkusuutliku elukeskkonna.

Pilkupüüdev välisvooder

Thermory ehtsast puidust välisvooder jätab võrratult kauni ja loomuliku mulje, mis rikastab igasugust arhitektuurset lahendust. Toodetes on ühendatud teadus ja disain, et saavutada soovitud välisilme koos vajaliku funktsionaalsusega, alates Benchmarki tootesarja klassikalisest elegantsist ning lõpetades Rebeli julge silmapaistva välimusega.

Välisvoodrilauad läbivad intensiivse termotöötluse, mis kasutab erakordse stabiilsuse ja vastupidavuse andmiseks vaid kuumust ja auru. Uuenduslikud lahendused tagavad tihedad liitekohad, nii et tulemuseks on elegantne vaatepilt minimaalse paigaldusajaga. Töötlemata jäetuna vananeb Thermory välisvooder pikkamisi plaatinahalliks, lisades igale projektile lihtsat ajatut elegantsi.

Thermory värvitud voodrilaudade valik on tippklassi lahendus, kus kauakestva viimistluse tagamiseks kaetakse termotöödeldud puit vesialusel värvidega, mis on keskkonnasäästlikud ja karmides kliimaoludes järele proovitud.

Elegantne. Lihtne. Võrratu.

Thermory terrassilauad on funktsionaalsed ja loomulikult kaunid. Õlitamata jäetuna omandavad Thermory terrassilauad järk-järgult kaunilt hõbedase maalähedase tooni.

Thermory termotöödeldud saarelauad on lehtpuidulahendus, kus on ühendatud erakordne mädanikukindlus, pikk kasutusiga, oksavaba pealispind ja sügavpruun värvitoon. See teeb termosaarest suurepärase alternatiivi troopilisele lehtpuidule. Thermory termosaarel on troopilise puiduga sarnane vastupidavus (1. klass, 25 ja rohkem aastat), kuid parem mõõtmete püsivus.

Termotöödeldud männilaua loomulik värvus on kuldpruun, sel on eristuvad oksakohad ja teiste puiduliikidega võrreldes suurem vaigusisaldus. Termotöötlus tagab sellele okaspuidule aastakümneid kestva mädanikukindluse ilma kemikaale kasutamata.

Skandinaaviast hangitud ja Thermorys termotöödeldud kuusk on okaspuidulahendus, mis pakub erakordset mädanikukindlust ja pikaealisust koos maalähedaste oksakohtade ja loomulikult heleda kuldpruuni värvitooniga.

Varjatud kinnitus

PaCS®i tootevalikus on kokku saanud Thermory kvaliteetne termopuit ja ainulaadne paigaldussüsteem Grad®. See on peitkinnituslahendus, mis on mõeldud kiireks ja hõlpsaks paigaldamiseks. Thermory PaCS koosneb erilise profiiliga Thermory laudadest, mille alumisel küljel on sooned, kuhu saab täpselt kinnitada kas Gradi klambrid või alumiiniumsiinid, mille külge on eelpaigaldatud Gradi klambrid. Selle tulemusena puuduvad nähtavad kruvipead – lauad vajutatakse lihtsalt klõpsuga paika. Ühtlasi tagavad need kinnitusvahendid laudade vahele piisavad õhu- vahed, et hoida ära niiskuskahjustused.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

Terrassi paigaldus Flow süsteemiga

Terrassi paigaldus PC süsteemiga

Terrassi paigaldus T-6 süsteemiga

Terrassimooduli Herringbone paigaldus

Terrassimooduli QuickDeck paigaldus

Terrassi D45J paigaldus PaCS süsteemiga

Kuidas puhastada terrassi

Termomänd voodrilaua C34 paigaldus Mix & Match

Termo Radiata mänd voodrilaua C7J paigaldus PaCS süsteemiga

Välisvoodrilaua Drift paigaldus

Välisvoodrilaua Ignite paigaldus

Välisvoodrilaua Vivid C11-S paigaldus

Välisvoodrilaua Vivid C26 paigaldus

Välisvoodrilaua C23J paigaldus PaCS süsteemiga



Pildid: Thermory
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal