Menüü

Fakro

Katuseaknad, pööninguluugid

Loodud üksteisele

FAKRO pakub tervet gruppi innovaatilisi tooteid: erineva disaini- ja avanemismeetodiga puit-ja plastikaknaid, lamekatuseaknaid, pööninguluuke ja erinevaid lisatarvikuid.

FAKRO katuseaknad on iga ruumi tõmbenumbriks. Tähelepanu on pööratud nii nende stiilsele välimusele kui ka kõrgele toomis- ja viimistluskvaliteedile, seega võib olla kindel, et need näevad head välja ka aastate möödudes. Aknad ühendavad stiili, jätkusuutlikuse, turvalisuse ja pika toote eluea.

Energiatõhusus ja turvalisus

FAKRO katuseaknaid iseloomustab nende väga hea soojapidavus. Neljakihilise klaaspaketiga, ilma tuulutusklapita FTT U8 Thermo aken on selles turuliider, akna soojusjuhtivustegur on 0.58 W/m2K. Ka standardsed keskpöördteljel FTP-V katuseaknad pakuvad oma segmendis konkurentsitult parimaid näitajaid.

Katuseakende ehitus tagab pööningu efektiivse valgustatuse. Erilise profiiliga lengid, raam ning tuulutusklapi asukoht raami ülaosas lubavad rohkel naturaalsel valgusel tuppa pääseda. Lisaks puitakendel kasutatav automaatne tuulutusklapp V40P reageerib õhurõhule, see tagab optimaalse värske õhu tasakaalu iga ilma puhul.

FAKRO TopSafe® süsteem pakub oma erakordse vargakindlusega meelerahu, akende hinge- ja lukustussüsteemi tugevdused takistavad akna jõuga avamist. Vastavus standardile EN13049 tähendab, et kõik FAKRO tooted saavutavad minimaalselt turvalisustklassi 3. FAKRO toodete seast leiab ka turvaklaasiga keskpöördteljel akna FTP-V P2 Secure.

Puidu kvaliteet

Kõige nähtavam märk katuseakende kõrgest kvaliteedist on nende valmistamisel kasutatav männipuit, vaid FSC sertifitseeritud allikatest pärit puidu tihe tekstuur näeb kena välja. Kahekordne vaakumimmutus vesialuseliste puidukaitsevahenditega aitab puidul pika aja vältel säititada oma kuju, viimistlusel on kasutatud loodussõbralikku lakki.

Keskmisest kõrgema niiskustasemega ruumidesse pakub FAKRO kahte tüüpi katuseaknaid. Valida saab valget värvi polüuretaankattega puitakende või valge, tamme- ja männiviimistlusega PVC plastikakende vahel. Vastavalt standardile EN12608 saavutab FAKRO PVC akende viimistlus kõrgeima võimaliku tulemuse - klass A.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal