Menüü

Tempsi

Fassaadi- ja ehitusplaadid

Säästame energiat

Kõrge kvaliteediga Tempsi toodangut on kasutatud paljude hoonete ehitamisel nii Eestis kui välismaal. Ettevõte pakub erinevaid lahendusi fassaadidele, põrandatele, seintele, lakke ning tuletõkkelahendust.

Tempsi plaadid

Pikalt ehitusturul olnud professionaalid tunnevad Tempsi plaati eelkõige kui fassaadiplaati: nii kivipurukattega Granitot kui värvitud Coloret. Tempsi plaadid oma minimaalse järelhoolduse ja väga hea vastupidavusega on olnud klientide lemmikvalikuks ventileeritavate fassaadide tegemisel.

TEMPSI põrandalahendus on kaasaegne ja loodussõbralik materjal põrandakonstruktsioonidesse. Hea heliisolatsioon, hallituskindlus ning veevaba lahendus tagab kiire ja lihtsa uue põranda.

Tempsi tsementlaastplaatidest välisvoodrit eelistatakse suurepärase mehaaniliste näitajate ja tulekindluse ning soodsa hinna tõttu. Tempsi plaat ei moodusta mitte ainult raamkonstruktsiooni välist kaitsekihti ja kontaktpinda ning ventileeritavat soojusisolatsiooniga fassaadi, vaid pakub seintele ka diagonaalsuunalist tuge. Tuletundlikkusklassiga A2-s1,d0 ja kõrge tulekindlusega Tempsi tsementlaastplaadid annavad kogu seinakonstruktsioonile hea tulekindluse.

Tuletõkkelahendus

Tempsi tsementlaastplaadid on klassifitseeritud klassiga A2 leegile reageerimise osas, täiendavalt klassiga s1 (suitsu tekitamine põlemisel) ja d0 (põlevad osakesed) osas ning üldiselt klassiga A2-s1,d0 kui rasksüttiv materjal. Selle omaduse tõttu võib Tempsi plaate kasutada ehituskonstruktsioonide kaitsmiseks tule eest ja nõutud tulekindlusega konstruktsioonide otseseks ehitamiseks. Tulekindlus puudutab ehituskonstruktsioonide konkreetset ja otsustava tähtsusega omadust. Seda väljendatakse ajas (minutites) ja see osutab ajavahemikule, mille vältelt konstruktsioonid suudavad kaitsta „standardse tulekahju” toimete eest, st täpselt määratletud tingimustes esineva tulekahju eest.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

Kuidas soojustada soklit

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal