Menüü

Thermory saunamaterjal

Saunamaterjalid

Kosutust kehale, värskust vaimule

Thermory on maailma suurimaid termopuidu ja saunamaterjalide tootjaid, luues ehtsast puidust lahendusi, mis kujundavad väärtusliku ja jätkusuutliku elukeskkonna.

Isikupärane saun

Thermoryst leiab kõik sauna rajamiseks vajalikud materjalid, valmiselemendid ja tarvikud: nii paigaldusvalmis terviklahendusi kui ka komponente sauna kujundamiseks. Pakutavate puuliikide, profiilide ning nende mõõtmete valik sobitub paljude erinevate stiilidega. Materjalide pinnatöötluste ja -viimistlusvariantide valik hõlmab naturaalset, termotöödeldud, harjatud ja värvitud pindu ning lubab kujundada just sobiva sauna. Kui vaja aga kiiret ja lihtsat lahendust, siis on Thermoyl pakkuda ka mitmesuguseid valmiselemente alates lavamoodulitest ja saunapinkidest kuni uste ja tarvikuteni.

Looduslähedane interjöör

Thermory sisetootevalikusse on koondatud rohkelt erinevate profiilide ja pinnaviimistlustega voodrilaudu ning kauneid pilkupüüdvaid põrandalaudu. Efektsete lahenduste loomiseks leiab tootevalikust innovatiivseid ning praktiliste paigalduslahendustega üllatustooteid, mis panevad eristuda soovijatel silmad särama. Iga puuliik oma eristuva karakteriga annab võimaluse ruumide iseloomude kui ka nende poolt tekitatava meeleoluga, mängida. Kasuta puitu nii põranda-, lae-, kui seinamaterjalina, efektsete kujunduselementide valmistamiseks, treppide ehitusel, töötasapindadena ja mujalgi. Lisaks oma ilule, aitab puidu kasutus elu- ja kontoriruumides luua tasakaalu, pehmendada tühja ruumi ning külmana mõjuvaid materjale, olles samaaegselt ajatult elegantne ja vastupidav viimistlusmaterjal.

Leides sobiva toote, võtke ühendust meie kliendihalduritega, kes teevad teile parima võimaliku hinnapakkumise.

Saunatooted


Sisevoodrilauad


Põrandalauad

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal