JELD-WEN > Sise- ja välisuksed, saunauksed

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid Jeld-Wen tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

https://www.jeld-wen.ee/tooted/Tooteportfelli kuuluvad:

Alates 2012. aastast turundatakse ja müüakse kõiki JELD-WEN Europe'i tooteid ühtse JELD-WEN'i brändi alt. JELD-WEN Europe on Euroopa turul juhtiv uksetarnija, kelle täistootevalikus on standarduksi, kõrgekvaliteedilisi eksklusiivuksi, samuti kliendi näpunäidete järgi ja eriprojektide tarvis valmistatud uksi.

Ettevõte on kehtestanud materjalide ümbertöötlemise ja taastuvenergiaga seotud põhimõtteid ja hangib üha rohkem tooraineid jätkusuutlikelt tarnijatelt. Hiljuti omandati FSC® (Metsahoolekogu, Forest Stewardship Council®) ja PEFC™ mitmeid tegevuskohti katva tarneahela juhtimissüsteemi sertifikaadid, mis mõlemad keskenduvad vastutustundlikule metsamajandamisele. Kõik JELD-WEN-i uksed vastavad EL-i Puidu määruse nõuetele, mis jõustus märtsis 2013 ja mille eesmärgiks on vältida ebaseaduslikku metsa langetamist.
Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal