EJOT

Kinnitusvahendid

Puumarket hoiab oma laos populaarsemaid EJOT tooteid, kuid tellitav on kogu sortiment. Soovitud toote leidmisel  Tellimuse täitmiseks võtavad meie kliendihaldurid teiega esimesel võimalusel ühendust ning teevad teile parima pakkumise.

http://www.ejot.ee/ee/tooted

EJOT pakub laias valikus uuenduslikke ühenduselemente, ennekõike isekeermestavaid kruve metallidele ja plastidele, plastist ja metallist tehnilisi vormitud detaile, täislahendust ehitiste välisfassaadide kinnitamiseks.

EJOT on üle 90-aastase ajalooga ettevõtte, mis on spetsialiseerunud ühendustehnoloogiale. EJOT pakub laias valikus uuenduslikke ühenduselemente, ennekõike isekeermestavaid kruve metallidele ja plastidele, plastist ja metallist tehnilisi vormitud detaile, täislahendust ehitiste välisfassaadide kinnitamiseks ning ejotherm®-programmi soojusisolatsioonisüsteemide kinnitamiseks.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data02/virt54050/domeenid/www.puumarket.ee/htdocs/wp-content/themes/puumarket/single-brand-gallery.php on line 13
ejot_logo.jpg

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data02/virt54050/domeenid/www.puumarket.ee/htdocs/wp-content/themes/puumarket/single-brand-gallery.php on line 38
Kinnitusvahendid