Külmasfaldisegu Asfotex 20kgTootekood: 108262

13.50 KOTT / 0.68 KG

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

KOTT

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Asfotex on kõrgekvaliteediline külmalt paigaldatav asfaldisegu, millega on võimalik kiiresti, ilmastikutingimustest sõltumata, parandada asfaltkatte löökaugud. Asfotex asfalt sobib kasutamiseks sõiduteede, parklate, kõnniteede, teede, kaldteede jne. asfaltkatte kui ka betoonkatte kohtremondiks. Hea lahendus erinevate teekatete ühendamiseks – näiteks tänavakaevude ümbrusse, vana asfaldipinna ja paigaldatava betoonist tänavakivi vaheribaks jne. vastupidav täitesegu jäävaks paigalduseks – jääb ära ilmastikutingimustest lähtuvalt traditsiooniline ajutise freesasfaldi või emulsiooni baasil külmasfaldi ja hilsema kuumasfaldi kahekordne paigaldus. Asfotex`i paigaldamine on lihtne, kiire ning väikeste tööjõu ja mehhanismide kuluga. Peale augu täitmist võib tee kohe liiklusele avada. Järelkivinemine võtab ümbes nädala. Segu on sobib kasutamiseks ka miinuskraadides ja jääb painduvaks ja nidusaks kuni – 26 C juures. Säilitab oma adhesiivsed omadused isegi märgades tingimustes.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
101 KOTT
Mustamäe
43 KOTT
Pärnu
Tellitav
Rakvere
Tellitav
Tartu
Tellitav
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal