Soojustusplaat Kingspan Therma TW56 40x600x2600mmTootekood: 108834

35.00 TK / 22.44 M2

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Kingspan
Mõõtmed (TK)
40 × 600 × 2600 mm
Kaubamärk
Kingspan

Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi) on valmis pinnakihiga isolatsiooniplaat, mis on mõeldud kasutamiseks ehitus- ja renoveerimistöödel.

Therma TW56 Anselmi on äärmiselt tõhus soojustusmaterjal, mis võimaldab seinatarindi paksust soojustusvillaga võrreldes ligi poole võrra vähendada. Kasulikku pinda jääb võimalikult palju ning uksepõsed ja aknasüvendid omandavad elegantse ilme. Plaadid sobivad seinte, lagede ja põrandate soojustamiseks seestpoolt ning koos muude Kingspan Therma isolatsioonimaterjalidega ka külmade ruumide soojustamiseks.

Therma TW56 Anselmi sobib hästi kasutamiseks ka renoveerimistöödel, kus uut isolatsioonikihti saab paigaldada otse vana terve tarindi peale. Isolatsiooniplaadi kinnitamine käib kiirelt ja hõlpsalt ning renoveeritavaid ruume pole tarvis tühjaks teha. Plaate saab täpselt mõõtu lõigata, freesida ja puurida. Sobib kasutamiseks nii kivi- kui ka puittarindite korral.

Lisaisolatsioon kaitseb vana tarindit niiskuse eest ja hoiab ära hallituskahjustuste tekke. Therma TW56 Anselmi muudab tarindi täies ulatuses õhukindlaks, mistõttu eraldi õhu- või aurutõkkekihti ei ole vaja. Liitekohtade hermeetilisus tagatakse vuugivahu abil. Kingspan Therma isolatsioonimaterjalid ei vetti, tõmbu kokku, pehki ega hallita ja nende soojustusomadused ei muutu aastakümnete vältel.

Punnsulus: Poolsulund pikkadel külgedel, otsad sirged.
Pinnakate: Ühel pool pealeliimitud õhendatud äärtega 9 mm kipsplaat ja teisel pool paberpind.
Soojusjuhtivus: 0,023 W/mK.

Üks plaat – 1,56m².

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
Tellitav
Mustamäe
80 TK
Pärnu
110 TK
Rakvere
109 TK
Tartu
78 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal