Terrassikruvi ESSDECK Max 4,8x55mm CorrSeal C4 TX20 (250tk)Tootekood: 112112

16.10 KARP 23.00

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

KARP

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Essve
Mõõtmed (TK)
4.8 × 55 mm
Pakis
250tk
Kaubamärk
Essve
  • Otsaku: TX20
  • Pinnatöötlus: CorrSeal
  • Kasutuskeskkond: Välitingimus
  • Korrosiooniklass: C4
  • Põhimaterjal: Teras
  • Materjal, kuhu kinnitatakse: Puit
  • Soovituslikud pöörded (p/min): 400-1200

ESSVE terrassikruvid ESSDECK Max on mõeldud terrassipuidu jmt materjalide paigaldamiseks puitkarkassile. Kruvid peavad vastu paigalduskohtades, millele kohalduvad veidi kõrgemad nõudmised (nt suurema pindalaga või mitmetasandilised terrassid). Terrassikruvid on valmistatud karastatud terasest ja nende pinnatöötluseks on CorrSeal. Kahjustavate keskkonnatingimuste puhul või konstruktsioonides, kus esineb palju liikumisi (nt merekeskkond, basseinialad, tarad, käsipuud jne), on alati soovitatav kasutada roostevabast materjalist terrassikruvisid.

NB! Tiikpuupuidule sarnaneva terrassimaterjali (nt kumaru, kirai jmt ning siberi lehis) paigaldamisel on alati soovitatav kasutada roostevabast materjalist terrassikruvisid.

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
11 KARP
Mustamäe
315 KARP
Pärnu
12 KARP
Rakvere
12 KARP
Tartu
308 KARP
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal