Terrassipuhastaja Rensa 5LTootekood: 107561

8.80 TK / 1.76 L

Esitades tooted tellimusse teeme teile hinnapakkumise.

TK

Puumarket pakub oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena LHV või Inbank järelmaksuga või Indivy osamaksetega.

Teknos

RENSA TERRACE on eriti tõhus pesuaine puidust terrasside ja aiamööbli pesemiseks enne puiduõliga töötlemist. RENSA TERRACE eemaldab mustuse, hallituse, samblikud ja muu puiduõli imendumist takistava mustuse.

Kasutamine: RENSA TERRACE pesuainet võib kasutada kõikidel puitpindadel, mis taluvad veega pesemist ja mida soovitakse töödelda puiduõliga, -lasuuriga või välisvärviga. RENSA TERRACE on tõhus leeliseline pesuaine, mis matistab värvitud pindu. Seda võib kasutada ka eriti määrdunud ja kriidistunud värvipindade eeltöötluseks enne hooldusvärvimist. RENSA TERRACE on biolagunev toode.

Täidab OECD nõudeid ja EU pesuainete nõudeid biolagunevusele (OECD 301B, EL 648/2004).

Kuvatud on reaalne saadavus kauplustes ja see võib jooksvalt muutuda.

Lõpumüügi- ja soodustooted on saadaval vaid osakonnast, kus on näidatud toote reaalne laoseis. Nende toodete teistesse osakondadesse transportimine toimub eraldi tasu eest.

Männiku
9 TK
Mustamäe
6 TK
Pärnu
4 TK
Rakvere
3 TK
Tartu
7 TK
Tarne
2-5 tööpäeva


     TELLIMISINFO

Saadetud tellimuse eest ei pea koheselt tasuma, vaid pärast tellimuse esitamist võtab Puumarketi kliendihaldur teiega ühendust ning teeb teile hinnapakkumise koos tarneaegade ja vajadusel transpordiinfoga.

    MAKSMINE

Läbi veebi tellimust esitades on võimalik oma ostu eest tasuda ettemaksu arve alusel. Makseinfo saadetakse teile koos hinnapakkumisega.

Lisaks on võimalik tasuda müügiosakonnas kohapeal maksekaardiga või sularahas.

Vaata lisainfot

     TRANSPORT

Puumarket soovib muuta teie kauba tellimise ja kohale toimetamise võimalikult mugavaks ning pakkuda mitmekesise valikuga veoteenust:
  • pakume kaupade kohale toimetamiseks kullerteenust
  • suuremahulistele ja rasketele kaupadele (näiteks kivid, plokid, puitmaterjal) pakume tõstega transporti
  • lisaks on võimalik Puumarketi müügiosakondades rentida haagist
Tellimuse esitamisel märkige, kas soovite transporti ning me leiame sobiva transpordivahendi igas pikkuses ja kaalus materjalile.

Seotud tooted

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal