Soodushind 6,50 €/tk 9,03 €/m²

Hind 8,30 €/tk 11,53 €/m²
Tootekood 20153
30 × 600 × 1200 mm  Tarneaeg tellitavale kaubale 2-3 tööpäeva 

Sauna-Satu sobib sauna seinte ja lae ning niiskete ruumide laepindade isoleerimiseks. Isolatsiooniplaate võib kasutada muudeski ruumides tarindisisese isolatsioonikihina koos laudvoodriga. Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii ehitamisel kui ka renoveerimisel.

Tänu suurepärasele soojusisolatsioonivõimele on Sauna-Satu tarvilik paksus näiteks kivivillaga võrreldes poole väiksem. Isolatsiooniplaadi alumiiniumpind peegeldab osa soojuskiirgusest tagasi, parandades nii tarindi soojusisolatsioonivõimet. Sauna-Satu plaate on lihtne töödelda ning kinnitada. Plaate saab lõigata, freesida, puurida ja naelutada. Isolatsiooniplaadid on varustatud täissulundiga kõigil külgedel, mistõttu isolatsioonikihi kokkupanek käib kiirelt ja kindlalt. Kergeid plaate on lihtne käsitseda ka kitsastes ruumides.

Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii kivi- kui ka puittarindite korral. Sauna-Satu pakub kaitset hallituskahjustuste eest, sest isolatsioonimaterjali struktuur hoiab ära niiskuse kandumise seina- ja laetarinditesse. Täieliku hermeetilisuse tagamiseks kasutatakse plaatide jätkukohtades ning läbiviikudes vuugivahtu ja alumiiniumteipi. Sauna-Satu ei vetti ega tõmbu kokku, ei pehki ega hallita.

Materjal talub suurepäraselt sauna kuuma ja niisket keskkonda. Kingspan Sauna-Satu muudab tarindi nii soojus- kui ka niiskustehniliselt õigel viisil õhukindlaks, mistõttu saun soojeneb ohutult ja energiasäästlikult. Kingspan Sauna-Satu talub pidevat +100 kraadist temperatuuri.