Soodushind 28,80 €/TÜKK

 
Hind 36,00 €/TÜKK
Tootekood 37112
9 × 600 × 1200 mm  Tarneaeg tellitavale kaubale kuni 1 nädal 

Männivineerist Wave seinapaneelides on kokku saanud põhjamaise looduse kontrastsus ja männipuidu naturaalne soojus. Paneelid lisavad interjööri looduse mängulisust, kontrastsust ja puidule iseloomulikku soojust. Harjatud paneelid annavad ruumile omapärasust, mis köidavad ka kõige tagasihoidlikumat silma.

Tegemist on viimistletud paneeliga. Paneel on harjatud ning seejärel värvitud valge värviga. Lihvitud ning kaetud lakiga. Tänu sellele tekib paneelile kontrastsus ja omapärasus.

Männivineerist seina- ja laepaneelide eelised:

  • Valitud puudest naturaalne materjal, mis istutatud, kasvatatud ja lõigatud jätkusuutlikult. Ikka selleks, et Sinu kodu oleks tõeliselt loodussõbralik.
  • Nii, nagu iga puu on ainulaadne, on igal Wild Tile plaadil oma muster. Sinu sein saab olema maailmas tõesti unikaalne.
  • Paigaldus on sama lihtne kui 2+2. Lihtsalt ühenda kaks punni ja kaks soont ning sein on valmis enne kui arugi saad.
  • Paneelid on valmistatud tugevast ja stabiilsest vineerist, mille spoonikihid on omavahel fikseeritud veekindla liimiga tagades paneelide vastupidavuse niiskusele.
  • Kui Sul on olemas riidest lapp, on Sul olemas kõik, mida Wild Tile’i hoolduseks vaja. Lihtsalt puhasta niiske ning seejärel kuiva lapiga.