Menüü

Puitkomposiitmaterjal


Puitplastkomposiit on keskkonnasõbralik ja kaasaegne materjal, mis on 100% taaskasutatav. Materjal valmistatakse puidu ja plasti segust, kuhu keskkonna mõjude kaitseks lisatakse täiendühendeid, näiteks UV-kaitse, värvaine, sideaine ning stabilisaatorid. Selline materjalide kombinatsioon annab toodetele naturaalse puidu ilu, tagab pikaajalise vastupidavuse ja peaaegu olematud hoolduskulud.

Kõik tooted on ilmastikukindlad, ei vaja õlitamist ega värvimist, ei eralda pinde ja ei ole libedad isegi märja ilmaga. Tooted sobivad suurepäraselt näiteks terrasside, rõdude, õueteede ning miks mitte ka lehtlate ehituseks.

Toodete pikaajalist vastupidavust ja kõrget kvaliteeti tõendavad EASi toetusel Tallinna Tehnikaülikooli poolt läbiviidud katsed, mis vastavad rahvusvahelistele puitplastkomposiitmaterjalide standarditele.

Puumarketi tootevalikus on erineva pinnatöötlusega puitplastkomposiitmaterjalist, seest õõnsad LIGHT-profiilist terrassilauad pinnatöötlusega Modern ja Modern L. LIGHT-profiil on õõnesprofiil, millel on hea tugevuse ja kaalu suhe ning see teeb LIGHT-profiilist ka ühe enim kasutatava terrassilaua.

Modern’il on keskmiste soontega ja Modern L’il on laiade soontega pind. Värvitoonide standardvalikus on kolm erinevat enimnõutud tooni: pruun, tumepruun ja hall.

Puit ja ehitusmaterjalid
Ülal